Školní knihovna

Hurááá do knihovny!

OTEVŘENO: ÚTERÝ 13:00 – 13:45

• knihy lze mimo otevírací dobu vracet i přímo vedoucí šk. knihovny
  • přidej se ke svým více než 200 spolužákům, kteří jsou aktivními uživateli
  • přijď si k nám klidně i jen odpočinout či některou z 2200 knih prohlédnout
  • registrace i půjčování je samozřejmě zdarma, přivést můžeš i rodiče
  • chybí ti u nás nějaká kniha? Dej nám o ní vědět na výše uvedený e-mail :)

Novinky

Přes prázdniny proběhl generální úklid naší školní knihovny. Nevyužívané knihy se přemístily do knihobudek, kde jistě nebudou zahálet. Otevíráme 14. září. :)

Jsme pyšní, že naše děti čtou a cestu do knihovny si pravidelně nachází desítky malých i velkých čtenářů. Mezi nejčastěji půjčované knihy patří např. trilogie Pána prstenů, Harry Potter, Hobit, Eragon, Percy Jackson, komiksová série o Tintinovi, Letopisy Narnie, Lichožrouti atp. I pro začínající čtenáře máme bohatou nabídku. Kdo se rád zlepšuje v angličtině, jistě ocení mnoho titulů v sekci Cizojazyčná literatura.

Většina novějších knih byla zakoupena díky sponzorským darům z řad rodičů, protože sama škola na nové knihy nemá příliš prostředků. Pokud byste i Vy chtěli přispět jakoukoliv finanční částkou, neváhejte mne kontaktovat, Vaše peníze pomohou dětem pronikat do kouzelného světa literatury.