Školní knihovna

Hurááá do knihovny!

OTEVŘENO: ÚTERÝ 13:00 – 13:45

  • knihy lze mimo otevírací dobu vracet i přímo vedoucí šk. knihovny
  • prodloužit měsíční výpůjční dobu lze nově i na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
  • přidej se ke svým více než 200 spolužákům, kteří jsou aktivními uživateli
  • přijď si k nám klidně i jen odpočinout či některou z 2200 knih prohlédnout
  • registrace i půjčování je samozřejmě zdarma, přivést můžeš i rodiče
  • chybí ti u nás nějaká kniha? Dej nám o ní vědět na výše uvedený e-mail :)

Novinky

Přes prázdniny proběhl generální úklid naší školní knihovny. Nevyužívané knihy se přemístily do knihobudek, kde jistě nebudou zahálet. Otevíráme 14. září. :)

Jsme pyšní, že naše děti čtou a cestu do knihovny si pravidelně nachází desítky malých i velkých čtenářů. Mezi nejčastěji půjčované knihy patří např. trilogie Pána prstenů, Harry Potter, Hobit, Eragon, Percy Jackson, komiksová série o Tintinovi, Letopisy Narnie, Lichožrouti atp. I pro začínající čtenáře máme bohatou nabídku. Kdo se rád zlepšuje v angličtině, jistě ocení mnoho titulů v sekci Cizojazyčná literatura.

Většina novějších knih byla zakoupena díky sponzorským darům z řad rodičů, protože sama škola na nové knihy nemá příliš prostředků. Pokud byste i Vy chtěli přispět jakoukoliv finanční částkou, neváhejte mne kontaktovat, Vaše peníze pomohou dětem pronikat do kouzelného světa literatury.

Mgr. Anna Markalousová,   markalousova Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript