Krajský pohár mladších žáků ve volejbale 2017

Závěrečný turnaj letošní sezony 2016/2017 krajského poháru mladších žáků se tradičně odehrál v důstojných podmínkách haly v Jirkově u Chomutova.

Po minulém roce, kdy chlumecká farma SKV Ústí nad Labem díky generační obměně nedokázala postavit družstvo do soutěže, se ukázalo, že jdeme správným směrem a že tým složený z Jana Kimla, Matyáše Suchého, Petra Březiny, Matyáše Nečase a Tomáše Cermana je dobrým příslibem do budoucnosti.

Na prvním turnaji letošní sezony v říjnu jsme porazili jeden tým z deseti účastníků. Na posledním jsme již dokázali potrápit favority soutěže. A proto je celkové 6. místo v ročníku úspěchem, jelikož jsou v něm započteny i slabé výsledky ze začátku sezony a zohlednit také musíme to, že naši borci budou v této soutěži ještě další dva roky.

KLUCI, GRATULUJEME A PŘEJEME SPOUSTU DALŠÍCH SPORTOVNÍCH ÚSPĚCHŮ