Lyžák 1. stupeň - Loučná

FOTO

Ve čtvrtek dopoledne byly na pořadu závody ve slalomu. Po obědě a poledním klidu si děti mohly vybrat výlet na běžkách, nebo sjezdové lyžování. 14 si jich vybralo běžky a 12 sjezdové lyžování. Po večeři máme diskotéku. Večerka standardně ve 21:00.

Úterý

Třetí den by měl být na horách volnější a tak po standardním dopoledním výcviku na běžkách a sjezdových lyžích následoval prodloužený polední klid a odpoledne procházka a trocha bobování. Před večeří deskové aj. stolní hry.

Pondělí:

Dnes opět proběhl výcvik na svahu a na běžkách. Večerní program zajistí děti. Každý pokoj si připraví krátkou scénku, vtip, nebo příběh. Poté promítání videí a fotek ze svahu a běžek.

12.2.2017

Vydatná snídaně

Dopoledne 1. a 2. družstvo výcvik na sjezdových lyžích, 3. na běžkách

Vydatný oběd

Odpoledne 1. a 3. družstvo výcvik na sjezdových lyžích, 2. na běžkách

Večer nás čeká další školení o bezpečnosti, promítání fotek, večeře a promítání filmu.

Večerku máme ve 21:00

11.2.2017

Bezproblémový příjezd do Loučné

Oběd